Vypalovací pec 1,27 l, 1000 st.C

H-03-25-128
Efekt lupa
  • 1 z 2

UHLIG U 15 – vypalovací pec na materiály jako je smalt, keramika a porcelán, bez regulátoru teploty.


  • Momentálně nedostupné
    Můžeme doručit do: 4.3.2021
11 870 Kč / ks
Kategorie: Vypalov. pece 1,27 l
 

UHLIG U 15 – vypalovací pec na materiály jako je smalt, keramika a porcelán, bez regulátoru teploty.

 

Vypalovací pec UHLIG U 15 byla speciálně vyvinuta pro hobby využití. Je dodávána bez regulátoru teploty a objem vypalovacího prostoru je 1,27 litrů. . Pec je vhodná k vypalování keramiky a porcelánu, navíc je vhodná k roztápění a kalení kovů a pro laboratorní účely. Vypalovací pece Uhlig byly osvědčené a testované v praxi a podstoupily přísné kontroly jakosti předtím, než byly propuštěny do provozu. Vodiče tepla jsou navrženy tak, že jsou schopné odolat extrémním situacím, bude-li to nezbytné.

 

 

Přívod napětí: 230 V střídavých s jištěním 16 A.

 
Maximální dosažitelná teplota: 1000 st.C.

Vnější rozměry: 19x27,5x26,5 cm

Vnitřní rozměry: 7,5x13x13 cm (1,3l)


Příkon: 0,95 kW

Váha: 6,20 kg

 

Výrobek odpovídá normě: EN 60 335-1

 

Upozornění!

Vypalovací pec bez regulátoru teploty nenechávejte nikdy bez dozoru. Při práci s dětmi, nenechávejte je nikdy bez dozoru dospělých. Při práci buďte vždy obezřetní, plocha pece může být velmi horká. Nová vypalovací pec by měla být před prvním použitím jedenkrát naprázdno rozpálena. Pec umístěte v dobře větratelné místnosti, na ohnivzdorném povrchu, protože všechny pece vyzařují teplo! Prosím zabezpečte, aby nad pecí byl vždy volný prostor nejméně 30 cm. Při práci vždy používejte ochranné pomůcky, jako žáruvzdorné rukavice, brýle apod.

 

Údržba:

Při práci s pecí mohou uvnitř spalovací komory vzniknout černé saze. Jestliže je to nutné, odstraníte je tím, že necháte prázdnou pec běžet na plný výkon po dobu 45 minut. Vnější část pece lze čistit vlhkým hadříkem (vždy až když se pec ochladí). Za žádných okolností se nesmí do spalovací komory dostat voda. Pro čištění pece nepoužívejte rozpouštědla.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: