Šungit pyramida 4 cm x 4 cm, 3 ks

Pyramida ze šungitu je příkladem synergického posilování příznivých účinků tvaru a přírodního minerálu.

Schopnosti pyramidy odrušovat geopatogenní vlivy jsou všeobecně známé, stejně jako jeho vysoká schopnost pohlcovat elektromagnetické záření. Vhodné je proto pyramidu umisťovat tam, kde máte elektrické spotřebiče, zejména v obývacím pokoji anebo v pracovně.  

Abyste docílili stavu, kdy se permanentně uvolňuje vaše nastřádaná podrážděnost, únava a stres, můžete jednoduše šungitovou pyramidku postavit ve vašem pokoji anebo ložnici.

Okruh působení takové pyramidky (dle údajů odborníků společnosti Miněralnaja produkcija, Petrohrad).

Rozměr základny (v cm) Akční rádius (v m)
4,0 x 4,0 1,6
4,5 x 4,5 2,0
5,0 x 5,0 2,8
5,5 x 5,5 3,3
6,0 x 6,0 3,8
890 Kč / ks
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
18.6.2024
Kód: S1029
Šungit pyramida 4 cm x 4 cm, 3 ks

Detailní popis produktu

 

V literatuře je popisováno zmenšení rizik patogenních zón, nepříznivého působení polí, včetně polí vyvolávaných televizí, počítačem apod. Zlepšení složení vzduchu. Pyramida ponořená do pitné vody přemění tuto vodu na léčivou. Např. pyramida se základnou 4x4 cm prý aktivuje 3 litry vody. Odstraní znečištění, dodá minerály v optimálním poměru a také tuto vodu aktivuje. Energeticko-informační matrice vody zkopíruje vlastnosti šungitové pyramidy – energetického nositele, který je do ní ponořen. Je zde zaznamenáno blahodárné působení této vody na celý organismus: zlepšuje se celkový stav, odstraňuje se napětí, zvyšuje se energetická hladina, dochází k zjednodušení a zvýšení účinností léčení celé řady onemocnění.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: