Akce

Satinex Premium Depilační voskové pásky na tělo 24 ks+ ubrousky 4 ks s Laktoferinem

24 kusů hypoalergenních depilačních proužků na tělo spolu se 4 kusy vlhčených ubrousků s obsahem Lactoferinu (okamžitý účinek).

  • 149 Kč 116 Kč –77 %
  • Skladem
    Můžeme doručit do: 26.9.2023
33 Kč / ks
Kategorie: Doprodej beautyland.cz
 

Depilační proužky pro přirozené odstranění chloupků po celém těle.


Balení obsahuje 24 voskových proužků a 4 kusy vlhčených ošetřujících ubrousků, pro ošetření pokožky po aplikaci.


* Hypoalergenní a dermatologicky testované, vhodné i pro citlivou pokožku.
* Ovesný olej přítomný v proužcích přispívá k rychlému a jemnému odstranění chloupků.
* Proužky se snadno používají a lze je snadno oddělit, umožňují odstranit od kořínků i krátké chloupky (2-5 mm), dorostou tenčí a poddajnější.
* Příjemně voní Vanilkou.
* Pro zklidnění, zvlhčení a udržení hebké pokožky použijte přiložené vlhčené ubrousky, které díky obsaženému Lactoferinu (přírodní glykoprotein s uklidňujícími a regeneračními vlastnostmi, exkluzivní složka kosmetiky Forhans) a extraktů z Arniky Montana a Gymnemy, vytvářejí hebkou a hedvábnou pleť, která bude tímto i očištěna od všech zbytků vosku.


Rozměr voskového proužku: 13 x 5 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: