Perma Print Premium Process modrá

Barva PERMAPRINT® Premium AQUATONE® je 100% bezrozpouštědlová, ekologická barva pro aplikaci formou sítotisku, tisku a nanášení štětcem na papír, lepenku, dřevo, plasty, sklo a některé kovy s povrchovou úpravou.

Pro tmavé podklady je vhodné použít jako podklad neprůhlednou bílou.

Barva je na vodní bázi, má nadstandardně vysoký obsah pigmentu s vynikajícím krytím a intenzivním odstínem. Řada AQUATONE® CMYK se skládá ze 4 odstínů, černá, magenta, žlutá, modrá.


Barva je vhodná na karton, potahované papíry, lepenku, Tyvek, polyester (Mylar), polykarbonáty, některé potažené kovy a polystyren, tištěné tapety a reprodukce uměleckých děl, až po samolepky, plakáty a do podsvícených displejů.

od 851 Kč / ks
Můžeme doručit do:
Kód: 8060/300
Perma Print Premium Process modrá
300 ml
Momentálně nedostupné 8060/300
Můžeme doručit do: 21.8.2024
851 Kč / ks
1 L
Momentálně nedostupné 8060/1 L
Můžeme doručit do: 21.8.2024
1 947 Kč / ks
4 L
Momentálně nedostupné 8060/4 L
Můžeme doručit do: 21.8.2024
5 737 Kč / ks

Detailní popis produktu

Permaprint Premium neobsahuje chemikálie škodící ozónové vrstvě, jako jsou CFC nebo HCHC'S. Je vyráběna bez aromatických uhlovodíků, těkavých rozpouštědel a neobsahuje PVC pryskyřice nebo jakékoliv ftaláty změkčovadel. Permaprint Premiu m je barva 100% bez obsahu rozpouštědel. Je velmi šetrná k životnímu prostředí, tzv. kategorie A, která poskytuje intenzivní pigmenty s excelentním krytím a výjimečnou barevnou intenzitou. Pružný pryskyřicový základ je měkký a přitom neuv ěřitelně silný - odolává dokonce nejtěžším testům na otěr a mytí. Barva není vhodná pro potisk textilu, který se bude opakovaně prát. Schnutí - zasychání - fixace Barevy PermaPrint Premium zasychají volně na vzduchu, pro zrychlení sc

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: