Permaset - informace

Permaset AQUA - odolné, skvěle přilnavé sítotiskové barvy na textil vhodné na přírodní i umělá vlákna. Vynikající na techniku sítotisku, razítkování anebo barvení přes šablonu.

Barvy Permaset Aqua jsou špičkové textilní barvy bez organických rozpouštědel, výhradně na vodní bázi. Použitím patentované technologie polymerů v kombinaci s nejčistšími pigmenty, je u barev dosaženo snadno použitelného, k životnímu prostředí šetrného a dlouhotrvajícího řešení bez kompromisů.

Barevná paleta Permaset Aqua obsahuje 19 základních barevných odstínů, 8 fluorescenčních odstínů, 4 metalické a 4 CMYK odstíny. Většina z těchto odstínů je také dodávána jako standardní na světle barevný textil a superkrycí pro potisk tmavých tkanin.

Permaset Permatone je řada barev vyvinutá speciálně pro vytváření odstínů odpovídajících Pantone  colormatching  systému. Dle tohoto systému lze ze základních barev Permatone vytvořit až 950 odstínů.  

Barvy Permatone jsou textilní barvy na 100 % vodní bázi bez obsahu rozpouštědel, určené k přímému tisku mokrá do mokré.

Barvy jsou určené na širokou škálu přírodních i syntetických materiálů a vytvrzovány jsou teplem. Barvy jsou vytvořeny unikátní recepturou, která nabízí nepřekonatelnou rovnováhu jasu barev, jejich měkkost a trvanlivost při praní, otěru anebo chemickém čištění, což eliminuje nutnost použití přídavných látek.

Společnosti Colormaker byl udělen souhlas od Soil Association v Birminghamu ve Velké Británii, k zařazení barev do výrobků splňujících požadavky globálních ekologických standardů pro ne-organické chemické vstupy za použití pouze ekologických pomocných prostředků.

Toto schválení bylo uděleno jako prvnímu výrobci, mimo Velkou Británii. Společnost Colormaker je velkým nadšencem podpory životního prostředí a usiluje neustále o jeho zlepšování. Společně se zákazníky spolupracuje na minimalizaci nežádoucích účinků a maximalizaci pozitivních vlivů činnosti na zdraví, bezpečnost a životní prostředí.