PERMASET AQUA

imagesLOGOIIlogo-lizard1

Barvy Permaset Aqua jsou špičkové textilní barvy bez organických rozpouštědel, výhradně na vodní bázi. Permaset je bezrozpouštědlová, k životnímu prostředí šetrná formule používající vysoce čisté světlostálé pigmenty s vynikající krycí schopností, intenzitou a výjimečnou barevnou sytostí. Pružná kaučuková báze je vysoce oděruvzdorná, odolávající jak chemickému čištění tak i praní, přičemž samotný tisk je pohmatem na látce téměř neznatelný.

Permaset Aqua poskytuje vyšší standard při tisku přes síto či šablonu, protože dosahuje vyšší stability a preciznosti tisku, při delším zpracovatelském času. Permaset Aqua je ideální na bavlnu, polyester, hedvábí a většinu syntetických tkanin. Permaset Aqua je bez zápachu a lze jej snadno očistit vodou. Pro výtvarné umělce je Permaset Aqua prvotřídní inovací a perfektním řešením pro textilní výtvarnictví, umožňující neomezenou kreativitu.

Barvy Permaset Aqua byly použity k tisku na nylonové tkaniny, polyester, na plavky, jemné bavlněné úplety - jako jsou cvičební dresy, spodní prádlo s vynikajícími výsledky a to bez použití zpružňujících, anebo adhezívních přídavků. Dokonce i na elastické tkaniny, které se mohou natáhnout na troj až čtyřnásobek původní délky, lze tisknout bez použití jakýchkoliv přídavků do barvy.

Kromě potisku tkanin je Permaset Aqua skvělým řešením na papír, lino, dřevo a na ruční tisk většiny neporézních povrchů.

Doba fixace
teplota cca 160 st. Celsia ---------- 2 - 3 minuty
teplota cca 140 st. Celsia ---------- 5 - 6 minut
teplota cca 120 st. Celsia ---------- 8 - 9 minut
Optimální doba fixace závisí nejenom na teplotě, ale také na vrstvě nanesené barvy.

Odstíny
Barevná paleta Permaset Aqua obsahuje 19 základních barevných odstínů, 8 fluorescenčních odstínů, 4 metalické a 4 CMYK odstíny. Většina z těchto odstínů je také dodávána jako standardní na světle barevný textil tak superkrycí pro potisk tmavých tkanin.

Údržba textilu do 60st.C. Za dodržení teploty praní je odstín natištěných barev dlouhodobě neměnný a překoná trvanlivost potištěného materiálu.

28.2.2012 oznámil výrobce, společnost  Colormaker, že byl v Birminghamu ve Velké Británii, udělen souhlas podle Soil Association, k zařazení barev do výrobků splňujících požadavky globálních ekologických standardů pro ne-organické chemické vstupy za použití pouze ekologických pomocných prostředků. Toto schválení bylo uděleno jako prvnímu výrobci, mimo Velkou  Británii, vůbec. Společnost Colormaker je velkým nadšencem pro podporu životního prostředí a usiluje neustále o jeho zlepšování.

 

 

Nejprodávanější

  • Řadit dle:
  • 173 položek celkem

Stránka 1/15

Další produkty